kerkoj pune ne gjermani ndertim

Kerkoj pune ne gjermani ndertim

Ndertim ne gjermani ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 5 lexues 2 njoftime ne pritje. Shitese Durres albaniaDurres Pagesa: 30, Leke Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit Pranoj Cdo Lloj Pune.

Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave. Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar. Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe Kam eksperienc 1 vjecare. Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Profesioni: Shitese.

Kam eksperience 7 vjecare ne kete profesion!! Brenda dhe jashte vendit!! Me kontaktoni ne nr e meposhtem ose me shkruani ne Gmail-in tim: xhuljosuci gmail.

Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-ndertim ne gjermani Ndertim ne gjermani ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.Kam shume nevoj te punoj ,per momentin jetoj ne Germany ,kam rreth nje muaj. Kam pervoje Pune 5vjecare Fast Food ,ndihmes guzhiner rreth 2 vjet. Jam shume puntore jam shume i sjellshem me njerzit. Po per saldator ka ndonje vend Pune? Dhe robaqepese per grate? Te lutem me kthe pergjigje…njoh dhe gjuhen angleze dhe Italiane. Ada kjo puna pageses me eshte ber DHE mua gjermani nuk mban lek per gjermanet ora eshte 30 per emigrantet 4 euro Ora gjithmon per shqiptaret nje agjensi punsimi ktu ne shqiperi te mbajn nga50 deri ne mij shkon ne zvicer DHE te japin franga kur ato Marin ne muaj plus per fmijn nje familje me 4 antar aty ne muaj mer 13 miljon lek DHE japin franga as Kush mos pranoj eshte shfrytezim nga te katerta anet shqiptaret I shtrydhin DHE I shtrydhin Mir si kosovari si gjermani DHE afrikani mos pranoni per koren e bukes buk ha DHE qeni faleminderit.

Kam mbaruar per matematik. Une jetoj ne Shtutgart. Eshte nje nga qytetet me punesimin me te lart ne gjermani. Por mos harroni, nuk eshte ashtu sic thuhet. Eshte totalisht mashtrim.

Kini parasysh se gjermani sua shtron. Kjo ishte e para. E dyta, eshte gabim kur thuhet se nuk kerkohet gjuha gjermane. Ai kerkon gjuhen e me pas ca di te besh ti. Prandaj mos u moshtroni nga keto agjensi apo ku di une cfare. Kini kujdes me pagesat qe u kerkohen.

Gjermani su kerkon pagesa punekerkuesve. Xheni edhe une ketej jetoj por mos e bej sikur ketu ta shtrojne me flori. Jeton pa strese thua!!! Sigurisht qe si ne Shqiperi nuk eshte sepse njerezve u del b.

Zvicra kërkon punëtorë me pagë 3200 franga në muaj, ja detajet

Vertet ka te drejta per te huajt njesoj si per vendasit, por mos harro se e huaj je dhe e huaj do mbetesh. Sa per kete agjensine e punesimin nuk e njoh dhe me thene te drejten nuk kam degjuar qe Gjermania kerkon momentalisht punetore nga Shqiperia.

kerkoj pune ne gjermani ndertim

Uroj qe mos te jete masgtrimi i rradhes…. Ne qe jetojme ne Berlin po vuajme te gjejme pune,meqe jemi pa nje shkolle keshtuqe kerkojm profesione te veshtira.Pune ne ndertim ne gjermani ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Vende te lira pune ne Gjermani, ja cfare kerkohet

Opsione Publiko Njoftim 5 lexues 2 njoftime ne pritje. Shitese Durres albaniaDurres Pagesa: 30, Leke Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit Pranoj Cdo Lloj Pune.

Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave.

Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar. Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe Kam eksperienc 1 vjecare. Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Profesioni: Shitese.

Kam eksperience 7 vjecare ne kete profesion!! Brenda dhe jashte vendit!! Me kontaktoni ne nr e meposhtem ose me shkruani ne Gmail-in tim: xhuljosuci gmail. Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-pune ne ndertim ne gjermani Pune ne ndertim ne gjermani ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas.Lexova njoftimin dhe jam shume i interesuar per punen qe u publikua me lart. Si mund te aplikoj? Pershendetje jam i interesuar per pune ne vendin tuaj cfardo lloj qe te jet ajo mjafton t punoj ju lutem pres pergjigje. Kam nevoj per pun jetoj ne itali po ne keto momente ka kriz dhe pun nuk ka jam me dokumenta italiane. Me respekt Visi. Edhe UN si te gjithve jam e interesuar per ket pun NE zvicer per shkaqe si te gjithve ekonomike dhe probleme be tjera jam e martuar kam dy femi vajzen PES vj.

Jam i interesuar per te gjitha llojet e punes duke filluar nga buqesia deri te ndertimi kam eksperjenc. Pershendetje …ku mund te marpakme shum informacion sepse jam i interesuar per me shum te dhena mbi kete.

kerkoj pune ne gjermani ndertim

Pershendetje jam interesuar pe Pune me fushen e buqesis kam punuar 5vite me radhe ne kete fushe di te perdor zetora di te plugoij di te frezoi eshume te tjera siketo kam punuar ne shtetin grek ne kete fushe respekte faleminderit. Jam i interesuar per pune ne bujqesi ne zvicer nese jeni te interesuar po ju le numrin tim te telefonit ju lutem pres pergjigje. I need a job because I am badly in the economic situation is the problem is that I do not know the language ….

Shum mpelqejn kjo pun me shum qef e punoj jom familiar shpresoj te me kontakton kam nevoj shum per ket pun faleminderit shum per ket mundsi Jam i interesuar per pune ne bujqesi njoh mire kete profesion me kafshe ne shtalla ete gjitha sektoret e bujqesis si munde te aplikojm a qka duhet me ba.

Islam morinanga kosova ekam shkollen mesem economi diplomen biznesit po security guard diploma tel Islam morina nga prizreni lindur ekam shkollen mesem ekonomi kam diplimen kompjuterit po diplomen biznesit diplomat diploma badigard po jam pa pune tel Jam i interesuar per pun ne bujqesi por edhe per qfar do pune tjeter bujqesin e njoh shum mir.

Jam i intesuar kam prevoj pune 4 vjecare ne itali si dhe nje prevoj 15 vjecare ne shipri nse ka ndonje vend te lir un jam i gatshem tl….

Pershendetje jam Armelinda Rredhi jam e interesuar per punen duke par kete njoftim po shkruaj qe nqs esht e mundur te punoja ne ket vend. Nje ko te gjat qe punoj ne buqsi dhe servis makinash dhe patentat te gjith kadekorit e patentave.

Te thenat e mija jan 30 vjec kam punu ne buqsi dhe servis makinash dhe patentat te gjitha kadekorit dhe nr im Jam i interesuar per me punu ne bujqesi ne zvicer kam pervoj ne kete profesion dhe njoh:gjuhen gjermane dhe frangjishten. PershendetjeJam i interesuar per nje pune ne zvicer. Numri Faleminderit. Jam i intersuar te punoj si fermer ne zvicer jam 45vjec kam Punuar ne ferm bujqesi blektori bojaxhi ndertim e shum gjera te tjera.

Jam e interesuar per pun ne zvicer un arrij te punoj bebisister te mbaj plaka fermere nd kushunierepuntore shtepie dhe shume pun te tjera. Jam i interesuar per pun ne bujqesi kam 15 vite qe punoj ne greqi dhe per nje pag me te mir kerkoj pun ky esht nr im pres prgj. Ju faleminderit.

kerkoj pun ndertimi

Mirdita jam shptimja nga maqedonia edhe un jam e interesuar per pun edhe tre tjer te interesuar ju lutem pergjigje pres. Mirdita ju pershndet pece jam i interesuar per ket pun e di shum kam nevoj per pun ju lutem pergjigje pres tung. Pershendetje,jam duke kerkuAR 1 pun jam kty ne zvicerr,nr im osht ky kam pasaport italiane,….

Jam intersuar per pun njoh gjuhen gjermane kam patentshofer gjerman kam punuar ne gjermani si shofer murator ne bujqesi. Kom punuar ne dertimtari dhe gjithe ashtu ne bujqsi ju lutem shum me kontaktoni tel ju falminderit. Jom Ferat Delija jetoje ne holland kom punuar ne ndertimtari por gjithe shtu ne bujqesi kom nenshtetsi Holandeze tel Leonard Kaloti Vjec Arsimi: I larte Kerkoj pune ne buqesi ose menaxim hotelesh, ne buqesi kap 5 vite pervoje kam punuar tre vite ne greqi.

Per menaxhim kam bere kurse gjithashtu sapo jam diplomuar ne degen drejtesi. Kam shum frume grupi dhe bashkepunimi. Adresat: 1 fb-leo-kaloti live. Jm e intersume per pun ju lutem me ndihmoni jm ni nan me dy vajza vogla me ka vdek burri jm pa pun ju lutem me ndihmoni.

Muhamet Jashari jom 20 vjet kam te kryer shkollen e mesme ne drejtimin per Agro Biznes Bujqesi jom i interesun me pun ne bujqsi ky esht numri im Pershendetje ; jam i interesuar per shofer kamjoni — trajler disponoi te gjitha patentat me eksperjenc punejam 34 vjeq ju lutem po ka vende te lira me kontaktoni Kerkoj pune ne Gjermani.

Ushtroj te sgitha zanatet e ndertimit me eksperienc pune 25 vjet ne Greqi. Un quhem Erjon Zykaj jam na fier kam mbaruar nje shkoll teknologji I formacjoni……? Jam I interesuar per pun ne gjermani ne profesionin bojaxhi.

Jam eri kam nje profesjon bojaxhi mobiljesh prej 14 vite,jam intersuar per nje pune ne Gjermani. Ker koj pun ne gjermani jam murator dhe guzhinjer greke dhe pjata las jam me letra azili ne greqi. Pershendetje: Jam 30 vjec Jam i interesuar per pun n Gjermani si elekricist per ndertim. Kam eksperience 10 vjecare n profesion. Nqse mundeni me njoftoni! Jam e interesuar per punen si kujdestare per te moshuar. Kam mbaruar shkollen e larte per shkenca sociale.

Kam njohuri te mjaftueshme ne gjuhen angleze dhe ne gjuhen italiane. Jam 28 vjec dhe kam punuar edhe me pare ne lidhje me kete pune. Pres pergjigje. Kerkoj pun ne germani ne fushen e ndertimit,jam teknik me 15 vite Pune ne Gr. Jam Rinor ademi jam 21 vjeqar kam punuar 4vjet armirus-i ndertimit Jam i qertifikum flas dhe shkruj gjermanisht numri dhe kerkoj pun. Pershendetje kerkoj pun per mekanik kam mbaru shkollen dhe jam diplomuar gjithashtu kam dhe certifikat pune. Prsh jam shezai alikaj jam Prsh jam jozefi 20 vjeq jam i interesuar per pun elektrecist kam 3 vite pune dhe nje certefikat elekrike.

Prshndetie Jam 18 vjec jam i interesuat per kujdestar per te moshuarit kam maruar shkolln e mesme kam qen ne itali dhe jam kujdesur per dy pleq.

Kontaktoni

Jam 25 vjec kam mbaruar shkollen e mesme profesionale per mekanik kam saldator dhe kam punuar ne itali si lulishtar flas mjaftueshem gjuhen italiane nr kontakti Prsh jam i interesuar per punsim ne gjermani jam profesjonist per bojaxhi makinash per stukime drejtim llamarine cmontim dhe montim te pjesve te makinave me eksperienc 18 vjet pune Pershendetje jam I interesuar per punesim ne gjermani!

Profesjoni im eshte punime dekorative jam mjeshter per kete pun ….Oferta pune dhe oferta profesionale online per oferta pune nga shtepia kujdestare per femije call center shqip inxhinier elektrik njoftime pune ekonomist tirane kerkohet lincence inxhinier ndertimi inxhinier ndertimi punesim ne gjermani kerkoj pune per thonj me rrog estetiste thonjsh call center suedisht drejtor finance ose auditi.

Identifikohu Regjistrohu! Dergo Njoftim al English Albanian Italian. Opsione Dergo Njoftim. Tirane Speedshop.

Je me ose pa eksperience dhe po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres, ne jemi vendi i duhur per ty! Suksesi eshte i bazuar ne partneritetin e m Pagesa EuroPer me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit! Me fillimi te punes do te ndjekin nje trajnim per hoteler Te interesuarit ;tel,viber,watsap VoIP dhe cdo gje tjeter e mundeson kompania.

Njoftime pune-oferta pune Oferta pune dhe oferta profesionale online per oferta pune nga shtepia kujdestare per femije call center shqip inxhinier elektrik njoftime pune ekonomist tirane kerkohet lincence inxhinier ndertimi inxhinier ndertimi punesim ne gjermani kerkoj pune per thonj me rrog estetiste thonjsh call center suedisht drejtor finance ose auditi. A doni te publikoni nje njoftim? Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni! Dergo Njoftim.Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian.

kerkoj pune ne gjermani ndertim

Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 5 lexues 2 njoftime ne pritje. Shitese Durres albaniaDurres Pagesa: 30, Leke Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit Pranoj Cdo Lloj Pune.

Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave. Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar. Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe Kam eksperienc 1 vjecare. Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Profesioni: Shitese.

Kam eksperience 7 vjecare ne kete profesion!! Brenda dhe jashte vendit!! Me kontaktoni ne nr e meposhtem ose me shkruani ne Gmail-in tim: xhuljosuci gmail. Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine- pune ne gjermani ndertim pune ne gjermani ndertim ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.


thoughts on “Kerkoj pune ne gjermani ndertim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *